Формування структури відпускної ціни Постачальника ( ТОВ « АЗОВГАЗ» )

ШАНОВНІ  СПОЖИВАЧІ   ПРИРОДНОГО  ГАЗУ!

      ТОВ  «АЗОВГАЗ»  повідомляє  побутових  споживачів, що згідно Постанови  НКРЄКП №­­­­­­­­­­­­­­­­­ 3033 від 24.12.2019 року  ,  на  виконання  вимог Кодексу газорозподільних систем, впроваджується сплата  вартості  послуги  Оператора ГРМ (ПАО «Маріупольгаз») з розподілу природного  газу  за тарифом, встановленим  Регулятором( НКРЄКП) , як плата за  річну  замовлену  потужність.

    У зв`язку з вищенаведеним з  01.01.2020р.  буде  змінено   формування   структури   відпускної  ціни  Постачальника ( ТОВ « АЗОВГАЗ» )   і  нарахування  за  послуги з газопостачання  буде здійснюватися ТОВ «АЗОВГАЗ»  з  урахуванням :

- закупівельної  вартості  природного  газу  НАК «Нафтогаз України»,

- тарифу  на транспортування  природного газу для точки виходу з газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»,

- максимальної торговельної націнки постачальника природного газу.

 

Тобто відпускна ціна  Постачальника (ТОВ «АЗОВГАЗ»)  вже   не буде містити  витрат  за послуги з  розподілу природного газу.

                                                           

      Оплата  вартості послуги  з розподілу  природного  газу буде здійснюватися   споживачем  на  підставі  відповідного, окремого рахунка       ( квитанції) від оператора ГРМ ( ПАТ «Маріупольгаз»).

 

 Звертаємо   увагу  побутових  споживачів!!!

За  січень 2020р. споживачі   отримають разом  два  окремих  рахунка

 ( квитанції), які потрібно  буде  сплатити :

  • від ТОВ «АЗОВГАЗ» за постачання природного газу,
  • від ПАО «Маріупольгаз» за послуги з  розподілу природного газу.

Адміністрація  ТОВ «АЗОВГАЗ»