ПОВІДОМЛЕННЯ для побутових споживачів

Шановні побутові споживачі ТОВ «АЗОВГАЗ»!

     ТОВ «АЗОВГАЗ» змушене повідомити, що з 1 липня 2021 року припиняє свою господарську діяльність, в частині постачання природного газу побутовим споживачам, з причини відсутності газового ресурсу.

     Відповідно до Правил постачання природного газу споживачі автоматично переходять до «Постачальника останньої надії» (ПОН) - АТ НАК «Нафтогаз України» та перебувають там не більше 60 днів. В цей термін такі споживачі зобов’язані:

- провести остаточний розрахунок з попереднім постачальником за спожитий природний газ;

- укласти договір з новим постачальником на поставку природного газу. 

     У разі невиконання цих обов’язків, до споживача можуть бути застосовані заходи по припиненню розподілу природного газу, відповідно до умов Кодексу газорозподільних систем. Крім того, якщо боржник самостійно не вирішить питання по погашенню заборгованості, постачальник має право примусово стягнути заборгованість в судовому порядку, що збільшить суму боргу на суму витрат, пов’язаних із здійсненням цих заходів.

     Для звірки взаємних розрахунків, отримання довідок та вирішення інших питань споживачі ТОВ «АЗОВГАЗ» можуть до 31 серпня 2021 року звернутися:

- за адресою: м.Маріуполь вул. Миколаївська, буд.16

- через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефону: (067) 644-63-83.

 

З повагою, адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ».