До уваги споживачів які мають пільги на оплату житлово – комунальних послуг!

Звертаємо Вашу увагу, згідно роз’яснень Міністерства регіонального розвитку громад на території України, на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

            Починаючи з жовтня 2019 р., відповідно до Закону України від 09.11.2017 р. № 2189 – VIII «Про житлово-комунальні послуги», пільга надається у грошовій формі.

            Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

            Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі, у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

            У зв’язку з цим,  платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

            У разі отримання готівки, пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують як і раніше частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» ( за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку, про проведені платежі.

            Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин, можуть бути  випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 р. У такому разі рекомендується звернутися до органу соціального населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень, буде донарахована у наступному місяці.